Hrnce a pánve

Základním sortimentem německé značky Renberg je nádobí s nepřilnavým povrchem, na kterém můžete i zcela bez tuku. Vyrobeno je z karbonové oceli, nebo z hliníku, jež může být litý, lisovaný nebo kovaný. Nepřilnavý povrch je tvořen buď keramickými, nebo mramorovými částicemi. Pro snazší výběr je nádobí Renberg právě rozděleno podle použitého materiálu a typu povrchu.

Mezi zákazníky se největší popularitě těší keramické pánve z lisovaného hliníku. Jsou lehké, rychle se zahřejí a snadno se udržují. I ostatní typy hrnců a pánví ale mají své oblíbence a především vždy platí, že nádobí Renberg to je kombinace vysoké kvality a příznivé ceny. Používají jej kuchaři začátečníci i profesionálové.

 

1. Nádobí z nerezavějící oceli

Odolné, nerezavějící, rezistentní proti opotřebování, lehce se udržující a vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce. To platí pro nerezové nádobí Renberg. Nejen že odolává korozi, ale ve dnech hrnců je pouzdro s hliníkem, díky čemuž je zajištěn výborný rozvod tepla během vaření. Nerezové hrnce si můžete zakoupit po jednom kuse nebo v praktické soupravě rozdílných velikostí. Součástí každého hrnce Renberg je ergonomicky tvarovaná celonerezová rukojeť a průhledná skleněná poklice, která také obsahuje malé výpustě, kterými uniká pára.

Sady nerezového nádobí jsou k dispozici nejen v klasickém stříbrném lesklém provedení, ale také třeba v černé nebo červené barvě. Můžete tedy nerezové hrnce krásně sladit s designem vaší kuchyně.

 

2. Nádobí z lisovaného hliníku s keramickým povrchem

V našem e-shopu jsou pánve a hrnce Renberg zhotovené z různých materiálů. V této kategorii najdete nádobí z lisovaného hliníku s keramickým povrchem. Předností tohoto složení je nízká váha nádobí, rychlý rozvod tepla a nepřilnavý povrch, na kterém můžete vařit s malým, nebo vůbec žádným, množstvím oleje. Toto keramické nádobí je ideální pro rychlou a zdravou přípravu nejrůznějších pokrmů. Povrch keramických pánví i hrnců je zdravotně nezávadný, neobsahuje teflon (PTFE) ani kyselinu perfluoroktanovou (PFOA).

V nabídce jsou různě početné sady pánví a hrnců, přičemž často bývají součástí i praktické skleněné poklice. Většina keramického nádobí je vhodná na indukci.

Pokud milujete sladká jídla, jsou v nabídce keramické pánve na palačinky a pánve na lívance. Protože společnost Renberg klade velký důraz na design, je nádobí s keramickým povrchem k dispozici v několika barevných provedeních.

 

3. Nádobí z lisovaného hliníku s mramorovým povrchem

Pryč jsou doby, kdy lidé vařili jen ve smaltovaných nebo těžkých litinových nádobách. Dnes se velké oblibě těší lisovaný hliník, který vyniká lehkostí, odolností, rychlou záhřevností a stabilní tepelnou vodivostí. Značka Renberg nabízí nádobí z lisovaného hliníku ve dvojím provedení – se světlým keramickým povrchem, nebo, jak vidíte v této kategorie, s tmavým mramorovým povrchem. Vždy se jedná o nepřilnavý povrch, na kterém se vám jídlo nebude připalovat, takže budete vařit mnohem zdravěji. Mramorový povrch navíc přidává velkou odolnost a robustnost. Vydrží mnohem déle než povrchy u levných teflonových pánví.

Do sortimentu nádobí s mramorovým povrchem jsou zařazeny různě velké pánve, hrnce, palačinkové pánve, kastroly, pekáče i pánve na lívance a volská oka. Často jsou součástí průhledné skleněné poklice, díky nimž při vaření ušetříte čas i elektrickou energii. Nepřilnavé hrnce i pánve s mramorovým povrchem jsou určeny na všechny typy sporáků včetně indukce. Příjemně měkké rukojetě, které jsou zhotovené v pestrých barvách, dobře padnou do ruky a oživí vaši kuchyň.

 

4. Nádobí z kovaného hliníku s keramickým povrchem

Nádobí z kovaného hliníku je na rozdíl od lisovaného hliníku robustnější a těžší. Hrnce i pánve mají silnější stěny, což má za následek vynikající distribuci tepla. V praxi to znamená, že je nádoba rovnoměrně zahřívána a teplo si udrží po dlouhou dobu, takže ušetříte na spotřebě elektrické energie. Povrch tvořený keramickými částicemi splňuje všechny zdravotní testy a neobsahuje teflon (PTFE) ani kyselinu perfluoroktanovou (PFOA). Zajímavým vylepšením je plástvový vzor na dně nádobí.

S keramickým nádobím Renberg lze vařit na všech typech sporáků a to včetně indukčního. Bez obav můžete smažit úplně bez tuku, protože povrch je nepřilnavý.

Protože nádobí z vysoce odolného kovaného hliníku nabývá na popularitě, vyrábí jej firma Renberg nejen s keramickým povrchem ale také tmavým mramorovým. Obojí seženete v našem e-shopu.

5. Nádobí z kovaného hliníku s mramorovým povrchem

Nechcete každý rok kupovat nové hrnce či pánve? Nemusíte, německá značka Renberg sází na kvalitu. Dopřejte si nádobí s nepřilnavým mramorovým povrchem a můžete si být jisti, že několik let nebudete mít žádné problémy.

 

Nádobí je vyrobeno z kovaného hliníku, který zaručuje odolnost, výbornou tepelnou vodivost a úsporu elektrické energie. Mramorové částice na povrchu zase zajistí, že můžete vařit zcela bez tuku, takže mnohem zdravěji. Navíc na dně mramorových pánví je plástvový povrch, díky čemuž bude smažené jídlo ještě křupavější.

Protože značka Renberg jde s dobou, všechno nádobí můžete používat i na indukci. Ladný tvar doplňují ergonomické a tepelně izolované barevné rukojetě.

 

6. Ostatní hrnce a pánve

Pokud si chcete koupit opravdu kvalitní nádobí s nepřilnavým povrchem, výbornou volbou jsou pánve a hrnce Renberg. V této kategorii je nádobí vyrobeno buď z litého hliníku, nebo karbonové oceli. Oba materiály vynikají dobrou tepelnou vodivostí a také lehkostí, takže se s nádobím při vaření i následném umývání dobře manipuluje.

Na výběr máte z různých typů pánví, přičemž často jsou k dispozici ve výhodných sadách. Všechno nádobí je určeno na všechny typy sporáků, tedy i na indukci.  Povrch je vždy nepřilnavý, takže ideální pro zdravé vaření. Kromě praktičnosti je důležitý samozřejmě i vzhled. Nepřilnavé nádobí má rukojetě v několika jasných barvách.

A jestliže jste příznivcem fritování, značka Renberg vás potěší praktickým hrncem s nepřilnavým povrchem, jehož součástí je pochromovaný fritovací koš, který se dá vyjmout podle potřeby.