Káva, čaj a snídaně
(čajové konvice a french pressy)

Dobrá snídaně je ten pravý start do dne. K jejímu připravení nabízíme řadu užitečných produktů. Vodu na zalití čaje, kávy nebo jiných horkých nápojů či instantních jídel rychle připravíte v nerezových pískacích konvicích, které mají dvojité stěny a jsou vhodné i na indukční sporák. Jestliže chcete bylinky luhovat, jsou ideální konvice na čaj se sítkem. Vyrobeny jsou ze žáruvzdorného skla s kombinací lesklé stříbrné nerezové oceli, nebo různě barevného lehkého plastu.

Pro přípravu voňavé kávy, nebo i čaje, lze doporučit moderní skleněné konvice french press. Je v nich použit nerezový stlačovací píst, káva si tak uchová svoji plnou chuť a vy ještě ušetříte za papírové filtry. V naší nabídce najdete především barevné french pressy na kávu v plastovém provedení, ale k dispozici jsou i s použitím nerezavějící oceli. Dáváte přednost silné kávě? Pak nabízíme i hliníkové konvice na espresso a nerezové džezvy.

Pokud si horký, nebo v létě naopak chladivý, nápoj chcete uchovat co nejdéle a ještě ho někam přenést, jsou ideální termohrnky. Při jejich výrobě byla použita kvalitní nerez a odolný plast či silikon. Bezpečnostní víko zabrání jakémukoliv úniku tekutiny.

Stejně užitečné, především při různých výletech, jsou nerezové termosky. Mají vyjímatelnou nálevku se zátkou a dvojité vakuové izolované stěny z nerezu, takže obsah zůstane teplý až 6 hodin a chladivý dokonce celý den. Díky krásně zaoblenému tvaru se výborně drží.

Velmi zajímavým produktem, který upotřebíte nejen při snídani, je v sortimentu značky Renberg zdravá láhev, jejíž součástí je chytrý lis na citrusy. Budete tak mít chutný nápoj vždy po ruce. Fitness láhev na vodu s odšťavňovačem, kterou můžete vložit do myčky i mikrovlnné trouby, je k dispozici v několika barevných provedeních.