Pečení

Ať už jste milovníci sladkého nebo slaného pečiva, v naší nabídce najdete vše potřebné pro jeho přípravu. Základ tvoří různé pečící formy, se kterými snadno vytvoříte klasickou bábovku, srnčí hřbet, kulatý dort, biskupský chlebíček či v poslední době tolik oblíbené muffiny. Některé formy jsou vyrobeny z karbonové oceli, jiné, které vynikají velkou barevností, ze silikonu. U obou variant si můžete být jisti lehkostí, odolností a jednoduchou údržbou a skladností.

Samozřejmě k pečení nejsou potřeba jen formy. Proto v této kategorii najdete také kuchyňské váhy, pečící plechy, silikonové vály, šlehací metle, stěrky či mašlovačky. Vše v té nejvyšší kvalitě, jakou můžete u německého výrobce očekávat. Řada výrobků je k dispozici v zářivých barvách, tak, aby vaše kuchyně byla vždy projasněná a moderní.

 

1. Nádobí na pečení

Pečení je radost a s výrobky Renberg bude dvojnásobná. Firma z Německa totiž vyrábí pečící formy, které jsou lehké, odolné, jednoduše se udržují a skladují.  K dispozici jsou pečící formy na bábovku, dort, muffiny a také na srnčí hřbet a biskupský chlebíček.

Jsou použity dva typy materiálů. Formy z karbonové oceli mají nepřilnavý povrch, takže se nemusí vymazávat a vysypávat. Stejnou vlastnost mají i pestrobarevné silikonové formy, které navíc odolávají teplotám od -40 °C do +230 °C. Bez obav je tedy můžete vložit do trouby, mikrovlnné trouby, ledničky i myčky. Najdete u nás i praktické silikonové vály, které zaberou mnohem méně místa než ty klasické dřevěné a především se díky teplotní odolnosti silikonu dají použít i jako pečící papír.

Aby sortiment na pečení byl kompletní, nechybí ani stěrky, štětce, mašlovačky, šlehací metle a pro příznivce masa jsou v nabídce rovněž nerezové pekáče s grilem.

 

2. Kuchyňské váhy

Kvalitní kuchyňské váhy najdou v domácnosti upotřebení nejen při pečení, ale při běžném vaření. V naší nabídce jsou zastoupeny mechanické i digitální kuchyňské váhy. Vyrobeny jsou z lehkého a odolného plastu a vybírat můžete z různých barevných variant. Všechny jsou určeny pro vážení potravin do 5 kilogramů.

Levnější mechanické kuchyňské váhy s miskou jsou navrženy v nyní oblíbeném stylu retro. Pokud dbáte na přesnější měření, doporučujeme typy s digitálním systémem. K dispozici jsou digitální váhy s miskou a rovněž jednodušší verze – ploché kulaté váhy s tvrzeným sklem na povrchu a bez misky. Digitální kuchyňské váhy jsou vybaveny funkcí tárování. To znamená, že se vám zváží pouze čistá váha potravin.

Kuchyňské váhy Renberg to je kombinace spolehlivého měření, jednoduchého skladování a krásného barevného vzhledu.