Skladování

U nás seženete kuchyňské potřeby nejen pro vaření a servírování ale i skladování. Skvělým pomocníkem jsou dózy na potraviny. V nabídce jsou lehké plastové dózy i pěkné skleněné dózy. K dispozici jsou v různých tvarech a velikostech. Vždy jsou průsvitné, aby bylo dobře vidět, co v nich uchováváte. Pro hezčí design jsou víka v různých pestrých barvách. Plastové potravinové dózy, které odolávají teplotám od -20 °C až do + 120 °C, můžete bez obav vložit do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí.

Jestliže jídlo potřebujete donést na větší vzdálenost, jistě oceníte praktické plastové jídlonosiče. Na výběr máte z několika barev a také velikostí, máme dvou, tří i čtyřpatrové. Jídlonosiče Renberg mají sklopná držadla a lze je dát do myčky i mrazničky.

Velmi snadno se udržuje i další produkty značky Renberg – chlebníky a chlebovky. Vyrobeny jsou z plastu a bambusu a díky kvalitnímu zavírání bude vaše pečivo dlouho čerstvé a křupavé.  Chlebníky jsou navrženy v pěkných jasných barvách.

Dále v naší nabídce najdete porcelánové hmoždíře, plastové nádobí na piknik a menší dózy ze skla a nerezu vhodné například na uskladnění ořechů či cukru.